Депіляція

   Красива і гладка шкіра – це те до чого прагне майже кожна представниця прекрасної половини людства. Існує безліч методів видалення небажаних волосків, однак не всі способи однаково ефективні. Велика частина з них допомагає нам позбутися проблеми лише на короткий час. При цьому, сам процес видалення волосся завдає чимало дискомфорту будь-якій жінці.

   Центр здоров’я та краси "ViArt" пропонує Вам одні з найнадійніших і найдоступніших видів - воскову депіляцію і шугаринг (депіляцію цукром) - єдині способи, здатні забезпечити гладкість ваших ніжок до трьох тижнів!

   Воскова депіляція - метод яким, користувалися жінки для видалення волосся ще в стародавньому Єгипті! На сьогоднішній день це один з найбільш популярних методів видалення волосся на тілі, який здатний забезпечити нам тривалий ефект, а це значить що волоски з'являться не раніше ніж через два тижні після процедури, а весь інший час Вас буде радувати Ваша гладка шкіра.

   Крім того, депіляція воском дозволяє зменшити загальну кількість волосся назавжди, адже якщо робити цю процедуру регулярно, волоски починають слабшати, а волосяні цибулини відмирати, і, завдяки цьому, вже через пів року Ви помітите істотну різницю в їх кількості. Депіляція воском зекономить Ваш час, адже дана процедура триває всього від 30 хвилин до 1 години, позбавляючи Вас від щоденних «тортур» видалення волосся вдома.

   Шугаринг або депіляція цукром - відносно нова послуга на ринку в сфері краси, яка є гідною альтернативою іншим методам видалення волосся на тілі. Це повністю натуральний і майже безболісний спосіб, здатний забезпечити нам гладкість шкіри до трьох тижнів після процедури.

   Основною перевагою методу є сама техніка виконання процедури. Справа в тому, що волоски видаляються по лінії росту, а це означає, що цей метод підійде тим жінкам, які зіткнулися з проблемою врослого волосся після воскової депіляції.

   Шугаринг абсолютно атравматична процедура, оскільки, на відміну від воску, цукрову пасту немає необхідності розігрівати до гарячого стану. Деякі клієнтки відзначають, що після власне шугарингу, волосся росте трохи повільніше ніж після воскової депіляції.

   Ми надаємо послуги, використовуючи лише високоякісну косметичну продукцію: Pandhy’s (Угорщина), Velvet (Канада)…

   Спробуйте депіляцію цукром в нашому центрі – і Вам неодмінно сподобається!

   Будьте впевнені, який би метод депіляції Ви не обрали, процедура подарує Вам масу позитивних емоцій!

   Тільки уявіть - всього за 1 годину Ви рятуєтеся від небажаних волосків на цілих три тижні!

 

Контакти

м. Тернопіль, вул. Лесі Українки 19

vkontaktefacebookinstagram

 

Залишились питання?

Залишились питання?