Навчання

   У нас працюють професіонали своєї справи, які завжди навчаються та поповнюють свої знання, а також залюбки діляться ними з іншими.

   Усім бажаючим ми надаємо можливість оволодіти сучасними, затребуваними професіями та стати фахівцями у таких областях, як:

* Медична косметологія;

* Масаж тіла;

* Перукарське мистецтво;

* Манікюр і педикюр;

* Депіляція.

   Після закінчення курсів ми видаємо дипломи та сертифікати, а найкращих завжди радо запрошуємо у свою команду.  

   Наші випускники успішно трудяться в салонах краси, косметологічних та масажних кабінетах, нігтьових студіях, фітнес-центрах міста.  

   Ми пропонуємо багатоступеневу систему навчання. Якщо ви новачок в цій справі, є можливість починати з найпростішого рівня (курси для початківців), після чого можна поступово проходити наступні ступені та підвищувати свій рівень майстерності.

   Наша перевага - постійна практика, комфортні умови, доступні лояльні ціни. Всі матеріали для навчання майбутніх майстрів краси надає школа, використовуються лише професійні косметика та інструменти.

Курси косметології.

   Ми постійно працюємо з бажаючими отримати справжні знання в мистецтві краси та стати справжніми професіоналами. Навчання косметолога - це важкий та кропіткий процес, адже при догляді за шкірою людини не буває дрібниць. Ми любимо свою роботу, адже косметолог - це професія про яку мріють - творча, естетична і, що важливо, високооплачувана.
   Програма курсу за напрямком підготовки «медична косметологія» складена зі спеціально розроблених тематичних блоків, що включають теоретичну і практичну підготовку. До послуг слухачів курсів обладнана навчальна кімната та професійний кабінет, оснащений сучасним косметологічним обладнанням, розроблені спеціальні програми, складені з урахуванням міжнародних стандартів навчання та сучасних світових тенденцій, адаптовані до умов роботи українських фахівців.

   Навчальна програма розрахована на 148 годин ( 58 годин теорії, 90 годин практики), 54 теоретичних теми та 42 практичних теми.

   Вас навчатимуть професіонали своєї справи: лікарі, косметологи, візажисти - стилісти, масажисти - реабілітологи!  

Курси манікюру та педикюру

   Ми розробили декілька напрямків навчання для тих, хто бажає за найкоротші терміни якісно та доступно оволодіти всіма необхідними теоретичними і практичними знаннями у сфері нігтьового сервісу.  

   Якщо Ви творча людина, то цей курс буде однозначно цікавим та корисним для Вас. Ви зможете проявити свої таланти та розкрити прихований потенціал. Різновиди манікюру дозволяють постійно пізнавати нове та розвиватись.

   Запис на курси манікюру та педикюру - це перший крок на шляху до цікавої роботи. Будьте певні - попит на кваліфікованого майстра по манікюру ніколи не мине.  

   Ми пропонуємо вам навчитися мистецтву творчої магії !  

Курси перукарського мистецтва

   Ніколи не пізно осягнути  нову професію. Хороший перукар — це завжди  фахівець який не залишиться без роботи. Для тих людей, які вирішили присвятити своє життя перукарській  справі та стати кращими в професії, ми пропонуємо почати саме з базових курсів.

Ми поставили собі за мету створити ідеальні умови для навчання перукарського мистецтва. Нашою спеціалізацією стало додаткове навчання для перукарів, які вже мають базову освіту та досвід роботи. Тому ми приділяємо особливу увагу індивідуальному підходу до наших учнів, якості навчання та підбору цікавих авторських програм.

   Професіоналізм — це насамперед досвід, але тільки ті, хто готовий постійно вчитися і пробувати нове, розширювати свої можливості та горизонти, зможе домогтися успіху і визнання.


Курси масажу

   Масаж допомагає вилікувати не тільки наше тіло, але й нашу душу. Він відновлює здоров'я і життєві сили, дарує спокій та блаженство. Його однаково потребують як дорослі, так і діти, як люди з недугами, так і люди здорові.

   Оволодіти масажними техніками ви зможете пройшовши навчання на курсах масажу, це можливість навчитися не тільки добре робити масаж в домашніх умовах, але й міцний фундамент для початку власної практики.
   У нас створені програми навчання як для початківців, так і для тих, хто бажає освоїти нові сучасні процедури догляду за тілом, розширити свої теоретичні та практичні знання.

 

Контакти

м. Тернопіль, вул. Лесі Українки 19

vkontaktefacebookinstagram

 

Залишились питання?

Залишились питання?