Прайс Масаж

Гідромасаж

Підводний ручний гідромасаж (+ аромо-,аеро- та фототерапія)..................200грн. 60хв.

Перлинна ванна ( гідро-,аеро-,аромо-  та фототерапія)..............................150грн.  60хв.

Гідромасажна ванна - це система з інтегрованими, в архітектуру ванни,  форсунками. Є два  різновиди гідромасажу:  струменевий та  бульбашковий.  М'який  бульбашковий масаж ефективно знімає напругу та  втому м'язів, а сильний струменевий масаж  наповнює енергією. Струмені води  спрямовуються на області  тіла, які  в даному виді  масажу потребують найбільшої уваги ( боки,ноги, крижово-поперековаобласть).Температура води та інтенсивність регулюються, розслаблення тканин під впливом масажу в теплій воді підвищує його ефективність. Сеанс проводить мсажист, який керує водним струменем  за допомогою шлангу, направляючи його на тіло колоподібними, висхідними  рухами.Ефект  розслаблення після процедури дуже сильний, тому після сеансу потрібно полежати, зате після короткотривалого відпочинку розслабленість швидко переходить у бадьорість. Користь гідромасажу є безсумнівною.

   Гідромасаж -  це швидкий спосіб схуднення (адже  процедура  стимулює розщеплення  жирів) та спосіб моделювання  фігури ( адже процедура зменшує целюліт та спалює жирові відкладення ).  Підводний гідромасаж  шліфує шкіру,  видаляючи   мертві  клітини, поліпшує структуру та  колір шкіри, підвищує її тонус. Стінки  судин під впливом гідромасажу  відновлючи свою  еластичність  зміцнюються.  Активізуються робота лімфатичної  і венозної циркуляції крові. Найбільш корисними сеанси гідромасажу є у стресові періоди для організму - восени та навесні.

  Показання для гідромасажу:

* Порушення опорно-рухової системи; * Посттравматичні набряки;

* Безсоння та стреси;  * Синдром хронічної втоми;

* Венозна недостатність, розширення вен; * Крихкість судин;

* М'язові розриви, переломи;

* Ожиріння, поява цилюліту;

*  Клімактеричний період;

* Набряки при порушенні лімфотоку і венозного застою;

* Відновлення після пластичної хірургії;

* Захворювання периферичного відділу нервової системи;

* В'ялість шкіри, потреба у відновленні еластичності та поліпшення трофіки;

* Дисфункція кишечника;

* Потреба у загальній детоксикації організму;

         Протипоказання:

* Усі   захворювання в гострій стадії (туберкольоз,  тромбози,  крововиливи,  шкірні  запалення  та

   інфекції, пухлини доброякісні та злоякісні, сечокам'яна хвороба, гіпертонія 3-го ступеня, інфаркт міокарда, ішемія 2-го та 3-го ступеня )

Оздоровчо-лікувальний масаж

Загальний масаж  усього тіла..............................................................................250 грн.

   Позбавить Вас від усіх повсякденних турбот, поверне радість і насолоду життя та зміцнить Ваше здоров'я! Допоможе розслабитись, позбутись стресу та напруги, вирішить безліч проблем із хребтом, покращить кровообіг та роботу різних систем і органів. Це один з найкращих способів зберегти своє тіло здоровим та красивим. Проводиться з метою загального зміцнення організму та діагностування проблемних  місць.

*  Загальний масаж  починається з масажу спини, потім комірцевої зони, шиї і поперекового відділу, після чого масажуються ноги і руки.

Тривалість 50 хвилин.

 Масаж спини....................................................................................................160 грн.

   Через особливості будови організму на спину припадає найбільше фізичне навантаження. Часто людина сама не помічає, як м'язи плечового пояса, лопаток або поперекового відділу виявляються "затиснутими". Таке явище досить поширене в сучасному суспільстві. Постійна напруга, викликана блокуванням м'язів, може стати причиною хронічних болей і навіть депресивних станів.

*   Професійний масаж  спини і плечей легко допоможе впоратися з такого роду блоками. За рахунок  зняття напруги даний вид масажу надає потужну розслаблюючу дію і знімає втому.

Тривалість 35 хвилин.

Лімфодренажний масаж....................................................................................270 грн.

   Основна мета полягає в «прокачуванні» або дренажі основних лімфатичних магістралей організму. Проводиться при корекції лімфовідтоку, для усунення застою в тканинах й органах, що сприяє очищенню організму від токсинів і продуктів обміну, які , осідаючи в лімфовузлах, знижують їхню детоксикаційну й лімфоцитопоетичну функцію (вироблення лімфоцитів). Поєднується з іншими видами масажу, невід'ємна частина антицелюлітного масажу.

*  Допоможе у відновленні лімфатичного відтоку, нормальної його циркуляції в підшкірно-жировому шарі. Целюліт ніколи не стане Вашою проблемою, якщо регулярно робити лімфодренажний масаж;

Тривалість  – 50 хвилин.

Спортивний масаж (шведський масаж)..............................................................300грн.

   Глибокий масаж м'язів і зв'язок з елементами лікувального масажу.

* Максимально укріплюються м’язи, збільшується їх витривалість, що запобігає  травматизму при посилених  фізичних  навантаженнях .

Тривалість - 45 хвилин.

Експрес-масаж

Масаж комірцевої зони .....................................................................................100 грн.

            буде незамінним для всіх, хто більшу частину дня проводить у сидячому положенні, за кермом авто та за комп`ютером. Некоректна постава тіла, постійно напружена спина, відсутність фізичного і  рухового навантаження – сукупність цих причин сприяє застою крові, яка з не достатньою ефективністю надходить до клітин мозку і в подальшому спричиняє часті головні болі та мігрені.

 Рефлекторний масаж стоп  .............................................................................120 грн.

      рекомендований жінкам, які звикли ходити на підборах. Допоможе зняти втому з ніг, больові відчуття, покращити кровообіг, підняти загальний життєвий тонус. Теорія масажу  і багатовіковий досвід  вказують  на те, що кожен внутрішній орган людини має відповідні рефлекторні зони на стопі.

У результаті їх активізації  вправними руками спеціаліста  можна регулювати функції всіх систем  організму і тим самим здійснювати профілактику та лікування багатьох   захворювань.

  Масаж кистей рук та передпліччя....................................................................100 грн.

              покращує циркуляцію крові та лімфи, допомагає зберегти м'якість шкіри, гнучкість суглобів та  доглянутий  зовнішній вигляд.

    Антистресовий масаж голови.........................................................................100 грн.

-           стимулює нервові рецептори, що призводить до відновлення мікроциркуляції та, як наслідок,  позбавляє від головних болей та мігрені, поліпшує ріст волосся та його стан, нормалізує секреторну  функцію сальних  і потових залоз, а також  очищає від ороговілого епідермісу шкіру голови

-           призводить до гармонізації роботи нервової системи - відмінно заспокоює, повертає міцний сон і  гарний настрій

-           впливає на акупунктурні точки, безпосередньо пов'язані з внутрішніми органами, дозволяє  стимулювати роботу організму вцілому

-           розслаблює напружені м'язи, нормалізує тиск

-           приємна та розслаблююча послуга, гарантує море задоволення, прилив енергії та хорошого настрою

Сегментарно-рефлекторний масаж  хребта та прихребтових зон ..........................180 грн.

                                                                        все тіло ………………..............……….300 грн.

    при впливі спеціальними масажними прийомами на сегменти спинного мозку виникають так  звані шкірно-вісцеральні (внутрішні) рефлекси, що викликають позитивні зміни діяльності  внутрішніх органів і кровообігу  в них . Допомагає у випадках болю в спині, мігрені, проблем  травлення, стресу і  передменструального синдрому.

 Особливістю цього виду масажу є  розпізнавання і усунення можливих  захворювань на ранніх  стадіях розвитку.

Антицелюлітний масаж

Антицелюлітний (текстуруючий та підтягуючий) масаж..................................250-300 грн.

+ антицелюлітний завершуючий крем ............................................................................30 грн.

+ контуруючий крем ........................................................................................................ 40 грн.

    Допоможе Вам викарбувати ідеальну фігуру, позбавитись розтяжок на шкірі, та позбутись інших недоліків вашого тіла. Антицелюлітний масаж поєднує в собі детоксикацію організму, активізацію обміну речовин, підтяжку силуету та усунення видимих проявів целюліту. Під час масажу приймуть до уваги  всі індивідуальні особливості Вашого тіла та підберуть комплекс масажних процедур саме для Вас. Допоможуть здобути впевненість та здоров’я, красу та молодість.

*  Включає: корекцію фігури, роботу з надлишковою вагою.

Для швидкого і позитивного результату та підсилення ефекту від масажу використовують професійну косметику – антицелюлітні креми, маски, емульсії.  Рекомендований курс: 6-10 процедур з періодичністю 1 раз через 1-3 дні

Час проведення процедури - 60хв.

Вакуумно - роликовий масаж  тіла та окремих  зон .......................................... 200 - 250 грн.

                     + антицелюлітний завершуючий крем ........................................................30 грн.

                   + контуруючий крем ...................................................................................... 40 грн.

       Вважається одним з найбільш ефективних методів  у боротьбі  проти целюліту, підвищує інтенсивність обміну речовин, стимулює лімфодренажний ефект, покращує кровообіг, усуває ефект „апельсинової шкірки”, сприяє оновленню шкіри, здатний повернути їй пружність та привабливий вигляд. Приголомшлива струнка фігура у будь-якому віці – стануть для Вас не мрією, а реальністю!

        * За рахунок впливу розрядженого повітря опрацьовуються глибинні шари м'язів, зв'язок та інших тканинних структур, зменшуються целюлітні відкладення і об'єм жирової тканини. Вакуум, створений в маніпулі апарату, всмоктує частину шкіри, покращуючи приплив крові в дану область. Спеціальна форма чаш дозволяє проводити масаж в режимі пульсації, а переміщення маніпул сприяє почерговій зміні зон впливу, тим самим забезпечуючи дренаж  рідини, яка утримується в міжклітинному просторі. У результаті, стимулюються не тільки процеси спалювання жирів, але й відбувається - виведення шлаків і токсинів з організму.

Час проведення процедури - 60хв.

 

Бандажні обгортання

Посилити результат застосування антицелюлітних сироваток ,  лосьйонів чи кремів дозволяють бандажні сповивання. Метод передбачає використання бавовняних еластичних бинтів, просочених діючою речовиною. Бинтами обгортають проблемні зони, при фіксації кожен шар бандажу частково перекриває попередній, після закріплення яких створюється ефект компресії.

   При підготовці до Бандажних обгортань важливо попередньо за добу не наносити крем на плановані зони впливу, випити не менше двох літрів води і не приймати їжу за годину до процедури.

   Сеанс бандажного сповивання займає близько 1,5 години. Після завершення процедури приймати душ не рекомендується. Засіб починає діяти при потраплянні на шкіру і продовжує працювати після завершення процедури до доби.

   Для отримання видимого довгострокового результату необхідно пройти курс з десяти обгортань з перервою у  2 - 3 дні. Збереження результату гарантує правильне харчування і активний спосіб життя.

«Віскі» сповивання .............................................................................................................650 грн.

зона опрацювання: все тіло

       Назва цього обгортання не описує алкогольний склад процедури, а відчуття під час неї! Вас переповнить стан ейфорії, зміна тепла та холоду, приплив енергії. Ефект від сповивання переоцінити складно. Крім практично повної відсутності протипоказань і явної корегуючої фігуру дії (зменшення тіла в об’ємі за одну процедуру від 1 до 3 см.), технологія  обгортання усуває: стреси, зашлакованість та інтоксикацію організму, млявість, спад сил, тьмяний колір шкіри, купероз .

    Вся лінія віскі-сповивань від «STYX Naturcosmetic» Австрія призначена для: детоксикації та очищення, омолодження, регуляції обмінних процесів, поліпшення циркуляції крові, лікування целюліту.

* Нанесення активного крему з корицею, вологе обгортання «Віскі» еластичними бандажами, легкий масаж з антицелюлітним контурним кремом

Час проведення процедури 120 хв.

Альгінатне мінеральне обгортання «Кокон» ................................................................ 450 грн.

зона опрацювання: стегна + живіт

    Двохкомпонентна мінеральна водорослева маска для тіла виводить токсини та надлишок міжклітинної рідини, підсилює лімфотік, дозволяючи за одну процедуру зменшити об'єм стегон від 0.5 до 3 см!

   Чудове зволоження в поєднанні з живленням шкіри мінералами і активними речовинами морських водоростей дає можливість отримати швидкий і стійкий ліфтинг-ефект незалежно від вікових та структурних особливостей шкіри.

*  Очищення шкіри стегон та живота пінкою-тоніком, мінеральне скрабування з вулканічним піском, нанесення активатору для масажу і обгортань, альгінатне мінеральне обгортання «Кокон» під напівпроникну плівку з еластичними бандажами, нанесення завершуючої зволожуючої емульсії

Час проведення процедури 120 хв.

Термообгортання

 

    Термообгортання - активно використовуються в програмах корекції фігури, зниженні надмірної ваги, у боротьбі з целюлітом, а також  при лікуванні плекситів, міозитів, спортивних травм і варикозного розширення вен. Тепловий вплив на організм дозволяє корисним речовинам, нанесеним на шкіру, проникати глибше, за рахунок  чого посилюється кровопостачання, що сприяє поліпшенню стану шкіри та зняттю запальних процесів в м'язових тканинах.

Крім того, процедура сприяє виведенню шлаків, токсинів і надмірної кількості води з організму, покращуються процеси метаболізму, та стан імунної системи.

   Кожен сеанс термообгортань  дозволяє втратити 500-700 ккал без зусиль і з користю для організму протягом перших трьох днів, призводить до зменшення обсягів талії і стегон, деколи до 2,5 см на добу. Для посилення та пролонгації ефекту, обгортання поєднують з іншими процедурами – лімфодренажним та вакуумнороликовим масажем, спеціальними фізичними заняттями та правильним харчуванням.

Гаряче парафіно - мінеральне обгортання.....................................................................320 грн.

зона опрацювання: стегна+живіт

Програма має потужний антицелюлітний, детоксикаційний, дренуючий та ліфтинг-ефекти, підтягує шкіру при схудненні, незамінний при догляді після вагітності та в Anti-age програмах для всього тіла.

* Очищення шкіри стегон та живота пінкою-тоніком, мінеральне скрабування з вулканічним піском, нанесення активатору для масажу і обгортань, гаряче парафіно - мінеральне обгортання під напівпроникну плівку, легкий масаж з антицелюлітним гелем, нанесення завершуючої зволожуючої емульсії

  

Час проведення процедури - 90 хв. 

Глибинний прогрів з ліфтинг - ефектом........................................................................ 320 грн.

зона опрацювання: стегна+живіт

Експрес-програма для досягнення максимального результату за допомогою глибинного прогріву. Підвищує ефективність антицелюлітного і ліфтинг-масажів.

* Очищення шкіри стегон та живота пінкою-тоніком, мінеральне скрабування з вулканічним піском, нанесення активатору для масажу і обгортань, гаряче обгортання термоактивним ліфтинг - гелем під напівпроникну плівку, легкий масаж дренуючою міінерально - ароматичною олійкою, нанесення завершуючої зволожуючої емульсії

Час проведення процедури - 90 хв. 

Термообгортання мікронізованими водоростями.......................................................500 грн.

зона опрацювання: стегна+живіт

  Процедура дозволяє вирішити цілий ряд естетичних проблем - відновлює, живить, зволожує шкіру, стимулює кровопостачання, відтік зайвої рідини, усуває токсини та небажаний жир. Ламінарія нормалізує мінеральний баланс, містить велику кількість йоду, який покращує асиміляцію білка. Червоні водорості літотамнії заспокоюють нервову систему, підвищують пружність і еластичність шкіри.

* Очищення тіла  пінкою, нанесення активатору для масажу і обгортань, маска з мікронізованих водоростей під напівпроникну плівку, легкий масаж  з антицелюлітним кремом

   Час проведення процедури - 60 хв. 

Гарячий ліфтинг-шоколад............................................................................................... 450 грн.

зона опрацювання: все тіло

  Маска гормону задоволення для розслаблення та ліфтингу всього тіла - ексклюзивний екзотичний догляд, який не тільки приносить справжню насолоду та поліпшує настрій, а й сприяє збереженню вологи у всіх шарах шкіри.

Процедура використовує всі можливості какао бобів для Ваших здоров’я та краси. Шоколад – дуже дієвий антидепресант – його запах стимулює ендорфіни ( гормони спокою і задоволення ), а масло какао робить шкіру м’якою, оксамитовою та підтягнутою.

* Очищення шкіри всього тіла пінкою, тонізація ліпо-тоніком з кофеїном, ліпо-ліфтингове скрабування з кофеїном, легкий масаж + обгортання гарячим шоколадом під напівпроникну плівку, нанесення завершуючої шоколадноїї емульсії 

Час проведення процедури - 80 хв. 

" Шоколадна Ейфорія "...................................................................................................... 400 грн.

зона опрацювання: все тіло

* Скрабування кавово-медовим пілінгом, інтенсивний масаж  всього тіла + обгортання гарячим  шоколадом під плівку,  прийняття душу з шоколадним гелем, релакс в теплому басейні.

Час проведення процедури - 90 хв.  

Таласотерапія

 

Таласотерапія – обгортання та маски на основі водоростей і грязей, які призводять до зменшення набряків, поліпшення кровопостачання, покращення зовнішнього вигляду шкіри та оздоровлення організму вцілому, мають виражену ліполітичну дію (розщеплення жирів).

Лікувальні грязі та водорості нормалізують самопочуття, володіють релаксуючим ефектом, знімають м’язеве напруження та сприяють схудненню.

Холодне мінеральне обгортання ...................................................................................... 320 грн.

зона опрацювання: стегна+живіт

Невід'ємна частина антицелюлітних SPA-програм. Покращує тонус шкіри, зміцнює стінки кровоносних судин, стимулює процес виведення зайвої рідини з міжклітинного простору. Нормалізує натрієво-калієвий баланс на клітинному рівні.

* Очищення шкіри стегон та живота пінкою-тоніком, мінеральне скрабування з вулканічним піском, нанесення активатору для масажу і обгортань, холодне мінеральне обгортання під напівпроникну плівку, легкий масаж з антицелюлітним гелем, нанесення завершуючої зволожуючої емульсії

   Час проведення процедури - 90 хв. 

Ліпо-моделювання тіла .................................................................................................... 320 грн.

зона опрацювання: стегна+живіт

Активний комплекс, котрий завдяки препаратам ліполітичної дії , на 30-40%  посилює ефект наступних антицелюлітних  методик .  Не рекомендується вживання кави і кофеїновмісних напоїв в день процедури.

* Очищення шкіри стегон та живота пінкою, тонізація ліпо-тоніком з кофеїном, ліпо-ліфтингове скрабування з кофеїном, нанесення активатору для масажу і обгортань, холодне мінеральне обгортання під напівпроникну плівку, легкий масаж з  антицелюлітним гелем, нанесення завершуючої зволожуючої емульсії 

Час проведення процедури - 90 хв. 

Програма (оновлення, відновлення) «Перезавантаження» ............................................ 230 грн.

       зона опрацювання: все тіло

Відновлення бар'єрних функцій шкіри, антистрес-ефект. Рекомендована клієнтам з чутливою і сухою шкірою тіла.

* Очищення тіла  тоніком, обгортання мінеральною пінкою-пілінгом під напівпроникну плівку, нанесення завершуючої зволожуючої емульсії         

Час проведення процедури - 60 хв.

Програма «Мінеральний тонік»  ..................................................................................200 грн.

                           - задоволення і реабілітація, об'єднані в одній програмі

зона опрацювання: спина

Приємне рішення проблем зі спиною і суглобами, анти стрес - ефект, доглянута шкіра + поліпшення потенції. (Особливо затребувана клієнтами-чоловіками).

Механізми впливу - мінералізація,  аромо – терапія, термо – ліфтинг, м'який пілінг - ефект.

* Очищення тіла  тоніком, обгортання мінеральною пінкою-пілінгом під напівпроникну плівку, нанесення завершуючої зволожуючої емульсії

   Час проведення процедури 50 хв. 

SPA-COMFORT ................................................................................................ 200 грн.

                   - програма для підвищення тонусу і ліфтингу грудей

зона опрацювання: груди +  декольте

   Рекомендується при ознаках  в'ялості шкіри, що виникають після вагітності, різкого зниження ваги або в результаті вікових змін. Підвищує еластичність і пружність шкіри грудей, живить і зволожує.  Попереджає появу розтяжок  та  обвисання грудей.

* Очищення шкіри грудей і зони декольте мінеральною пінкою - пілінгом, ліпо-ліфтингове скрабування з кофеїном, маска «SPA-Comfort» під напівпроникну плівку, нанесення завершуючої зволожуючої емульсії

Час проведення процедури 50 хв. 

Програма для ніг «Легкі ніжки» ............................................................................. 160 грн.

зона опрацювання: стопи, гомілки, коліна

   Програма спрямована на зняття набряклості і втоми ніг. Знижує больові відчуття при ходьбі, зміцнює стінки судин та стимулює процес виведення зайвої рідини.

* Очищення ніжок пінкою - тоніком, вено-тонік Aescin для втомлених ніг, холодне  мінеральне обгортання під напівпроникну плівку, нанесення завершуючої зволожуючої  емульсії зайвої рідини.

Час проведення процедури 35 хв.

 

Курс «Скульптура тіла»

Передбачає комплекс  регулярних процедур, використання якісної косметики та дозволяє досягти чудового результату за досить короткий термін!

Масаж цукровою пастою тіла ......................................................................... 350 грн.

   Не вимагає додаткової підготовки шкіри і при цьому забезпечує приголомшливий результат – досягається максимальний антицелюлітний та ліфтинговий ефекти.

* Основним компонентом суміші для масажу – є цукрова паста, яка відіграє роль своєрідного пілінгу, ідеально очищаючи шкіру від шлаків, та провідника - глибоко депонуючи активно діючі речовини антицелюлітних засобів  в тканини.

Завершується процедура нанесенням контурного крему.

Час проведення процедури - 90 хв

Професійний ліфтинг догляд за тілом................................................................. 450 грн.

       зона опрацювання: стегна+живіт

Спеціально розроблена програма для моделювання та корекції об’ємів тіла, зменшення ознак целюліту.

Завдяки активним компонентам виводить надлишкову рідину та усуває набряки,  тим самим ідеально вирівнюючи поверхню шкіри.

* Процедура включає наступні етапи:

1.         Підготовку і розігрів шкіри «механічним» способом, що полягає безпосередньо в скрабуванні  перлинною пудрою з морськими водорослями, яке очищує шкіру від мертвих клітин, відкриває пори, покращує кровообіг та відповідно розігріває тіло;

або – «хімічним» - під час якого проблемна ділянка змащується розігріваючим кремом і загортається в плівку під термоодіяло на 10-15 хвилин.

2.         Масаж : вакуумно-роликовий, або ручний антицелюлітний із застосуванням контурного крему.

3.         Завершальний етап – холодне, або гаряче обгортання під плівку на 40 – 45 хв., під час якого  рекомендовано прийом  теплого не солодкого  трав'яного чаю.

Час проведення процедури - 90 хв

SPA – пілінги для тіла

Тропічний пілінг - масаж ..................................................................................400 грн.

зона опрацювання: все тіло

       Дивовижна програма інтенсивного живлення шкіри і омолодження.

Ароматний пілінг з частинками інжиру та червоного чаю дбайливо очистить шкіру, пом'якшить і і наситить її необхідними мікроелементами, огорне шовковистою пеленою свіжості. Ваша шкіра буде  сяяти і випромінювати здоров'я!  А розслабляючий масаж кокосовим маслом подарує Вам  - незвичайні, вражаючі та хвилюючі відчуття нового тіла і безкінечного задоволення!

* Скрабування шкіри пілінгом з інжиру та червоного чаю, релакс-масаж кокосовим маслом, тонізуючий масаж  тіла бамбуковими віниками.

Тривалість процедури - 90 хв.

Пілінг-масаж  " Квітка Лотоса ".........................................................................400 грн.

зона опрацювання: все тіло

        Дрібно-абразивний бамбуковий пілінг з лотосом - дуже ефективний засіб в боротьбі з  целюлітними горбиками і ямочками. Він посилює приплив крові до місць локалізації " апельсинової кірки ", прискорює обмін речовин, сприяє руйнуванню жирових капсул і значно покращює структуру та колір шкіри. А релакс-масаж  з маслом какао-бобів зробить процедуру приємною та додасть ще більше користі.

* Скрабування шкіри пілінгом з лотосом та бамбуком, релакс-масаж маслом какао, тонізуючий масаж  тіла бамбуковими віниками.

Тривалість процедури - 90 хв.

Мультикислотний метаболічний пілінг тіла ..............................................................500 грн.

зона опрацювання: стегна

    Пілінг тіла сприяє більш глибокому проникненню активних речовин антицелюлітних засобів, прискорює ліполіз, стимулює синтез колагену, зміцнює сполучну тканину, посилюючи тим самим ефективність обгортань і масажу та прискорюючи бажаний результат.

*  Очищення тіла пінкою, тонізація АНА-тоніком препілінгом, скрабування АНА-AMFA's  гелем, обгортання бальзам-маскою-пілінгом під напівпроникну плівку, нанесення  завершуючої зволожуючої  емульсії.

Тривалість процедури - 90 хв.

 

SPA масаж

Віброакустичний масаж  бамбуковими віниками.......................................................... 200 грн.

    Це найдавніша японська техніка, спрямована на глибоке розслаблення тіла, зняття м'язової напруги, звільнення від болю і стресу. Масаж віниками з бамбукових стебел відомий під назвою самурайського, бо японські воїни з його допомогою знімали втому і напругу.

* Процедура базується на поєднанні масажних рухів, дотиків, вібрації і акустичних хвиль, які забезпечує приємний шурхіт бамбукових стебел. На Сході бамбук –  символ молодості, енергії, життєвої сили.

Час проведення процедури - 30 хв.

Масаж  усього тіла гарячими мішечками ..................................................................... 250 грн.

                                                                    зі зборами цілющих трав

    Одна з найкращих і найпопулярніших Spa-програм. Включає в себе м'який вплив тепла в поєднанні з  елементами тайського масажу, ароматерапії, траволікування і акупресури. 

      Цілющі ароматні трави і професіоналізм наших майстрів дуже швидко наповнять Ваше тіло новими  силами і подарують стан задоволення, внутрішнього комфорту і гармонії.

 

* Активні речовини, що містяться в трав'яному зборі, передають розігрітому тілу всі корисні речовини, а м'які, але сильні масажні рухи майстра ще більше підсилюють його позитивний ефект .

  Аромат трав глибоко проникає в дихальну систему, тим самим очищаючи легені, що знижує ризик  простудних захворювань і зміцнює імунітет.

Час проведення процедури - 60 хв.

Авторський масаж  VIP рівня ............................................................................ 500 грн.

Це ексклюзивно розроблена 1,5годинна програма нашого центру, під час якої Вам вдасться забути про сірі будні і зануритися в релакс.

  Даний масаж створений для тих, хто знає, що організму необхідна порція «реального» відпочинку. Такого відпочинку, який відновить втрачену енергію тіла і душі, освіжить і наділить новими, такими потрібними силами.

* Масажист врахує усі Ваші побажання, а масаж подарує неймовірне відчуття легкості та свободи.

Час проведення процедури - 90 хв.

SPAмасаж

Relax - масаж......................................................................................................................300 грн.

    Швидко і ефективно знімає стрес, і втому, як фізичну, так і психологічну, дарує радість, гарний  настрій, почуття внутрішньої гармонії та комфорту. При розслабляючому масажі масажується все  тіло від шиї до стоп, що само по собі дуже приємно.

* Складається з прийомів мануальної акупунктури спрямованої на відновлення життєвих сил організму, поліпшення кровообігу, зняття м'язового тонусу, розслаблення. Таке гармонійне поєднання різних технік дозволяє відновити баланс між душею і тілом, зняти головний біль, поліпшити настрій, прискорити виведення токсинів та підвищити імунітет.

Тривалість процедури 60 хв.

Aroma- масаж.................................................................................................................... 300 грн.

   Кращий спосіб розслабитися і відчути повне умиротворення. Рухи рук  масажиста знімуть напругу м'язів, а ефірні масла, які використовуються в даній процедурі, подарують тонізуючий та  оздоровлюючий ефект.

  * Цей масаж дитя класичного масажу та ароматерапії, який об'єднує прийоми  механічного впливу у вигляді тертя, тиску, вібрації та впливу  ароматичних  речовин на  організм людини через шкіру та нюх , шляхом вдихання.

Тривалість процедури 60 хв.

Іспанський хіромасаж   .................................................................................................... 400 грн.

+ обличчя ............................................................................................................................500 грн.

    Релаксуюча техніка - суміш енергетичного масажу з мануальним та релаксаційним, побудована на  певній послідовності дій. Рухи масажиста невідривні, повільні, плавні, схожі на нескінченний танець або  візерунок, коли один малюнок  переходить в інший. Динаміку відстежити неможливо тому, що вже  через кілька хвилин від  задоволення по шкірі бігатимуть мурашки і людина поринає у стан спокою та  гармонії.

  * Іспанський масаж відрізняється неповторною пластичністю прийомів, тим самим виключаючи больові та дискомфортні відчуття, при цьому масаж забезпечує глибоке проникнення в тканини.

Масаж виконується по маслу, завдяки чому краще ковзають руки, шкіра не травмується, а заодно отримує поживні речовини і вітаміни.

Тривалість процедури  1,5 - 2 години

SPA масаж

Стоун-масаж ……………………………………………………………………400 грн.

    Являє собою особливу і дуже стародавню техніку масажу, засновану на методі термо-рефлексо-терапії – чергуванні впливу гарячих і холодних каменів різних порід на біологічно активні точки і зони.Тепло покращує всі обмінні процеси, крово і лімфо-відтік, приплив поживних речовин і кисню, усуваючи хвороби, венозні застої і набряки, а холодні камені – омолоджують організм, знімають запалення і больові відчуття, загоюють душевні рани, прояснюють розум!

* Стоун-масаж виконується від голови і до кінчиків пальців.Тепло каменю вирівнює світовідчуття, вбираючи негатив і віддаючи сильну позитивну енергію – активуючи внутрішні сили і укріплюючи імунітет. Фізичні відчуття при цьому набагато сильніші, ніж при звичайному масажі, розслаблення – більш глибоке.

Продовжуючи та доповнюючи ніжні дбайливі руки майстра, самі камені підсилюють ефект масажу, та буквально занурюють Вас у нірвану, даючи відчуття незвичайного тілесного і душевного комфорту…

Час проведення процедури – 90 хв.

Медовий масаж …………………………………………………………… 250-300 грн.

   Це поєднання цілющих властивостей меду та стандартних механізмів дії інших видів масажу. Сприяє нормалізації кровообігу в глибоких шарах шкіри й м’язах, покращує абсорбційні властивості шкіри для дії біологічно активних компонентів меду, який однозначно забирає токсини й спияє швидкому виведенню їх з організму.

* Шкіра отримує інтенсивне живлення, збільшується її пружність та еластичність, очищаються пори, тканини, натомість, збагачуються киснем.

Покази: застудні захворювання, остеохондроз, артроз, радикуліт, тугорухливість суглобів, запалення м’язів, порушення роботи внутрішніх органів, безсоння, стрес, депресії, головні болі, інтоксикації, зниження імунітету, успішно застосовується в антицелюлітних програмах.

 Рекомендований курс: 10 – 15 процедур, з періодичністю через день.

Час проведення процедури – 60 хв. 

Контакти

м. Тернопіль, вул. Лесі Українки 19

vkontaktefacebookinstagram

 

Залишились питання?

Залишились питання?